Pátý Startup Summit již za 14 dní

12. 10. 2016 10:11

Zdroj: http://www.startupsummit.cz/#program

Ve dnech 26. a 27. října  2016 se bude v prostorách pražského City Toweru konat již tradiční konference Startup Summit. Účastníci se mohou těšit na množství zajímavých informací o rozvíjející se sféře startupů, v letošním roce zejména téma „prohloubení spolupráce mezi startupy, korporacemi a městy”. Konference je organizována serverem Tyinternety.cz se záštitou hlavního města Prahy a vládních institucí a moderovat ji bude Martin Veselovský z DVTV.

Kdo se objeví mezi speakery?

Na konferenci vystoupí např. Oliver Dlouhý, zakladatel celosvětového vyhledávače letenek Kiwi.com, Ondřej Krátký, tvůrce alternativní taxislužby Liftago či Viktor Fischer z investiční skupiny Rockaway Capital a mnoho dalších. Chybět nebude ani populární bavič Kazma.

Rozdělení do dvou hlavních bloků

Program je rozdělen na dva bloky – Startup Summit, kde bude mezi hlavní témata spadat problematika startupů a korporací, a Smartup Summit, jenž se bude věnovat problematice chytré městské infrastruktury. Bloky na sebe budou navazovat, s tím že pro kombinaci obou je třeba investovat 7000 Kč, samostatné vstupy pak přijdou každý na 4500 Kč.

Více informací na oficiálních webových stránkách.