DPD představuje nová videa s tipy pro podnikatele

03. 11. 2016 13:09

DPD, přední přepravce a inovátor v e-commerce v České republice i v Evropě, uvádí premiéru videí Tipy pro vaše podnikání. Videa doporučují, na co se v jednotlivých oblastech byznysu zaměřit a čemu se naopak vyhnout a jsou určena zejména pro začínající podnikatele.

Aktuálně zvolená témata

Každé z videí shrnuje aktuální situaci na trhu a přináší konkrétní řešení. V současné době jsou k dispozici videa na téma „Jak správně vybrat dopravce“, kde výkonný ředitel DPD Ondřej Vaňha popisuje, jaké jsou hlavní zásady i nástrahy při výběru vhodného dopravce. Dalším tématem je „Jak uspět na Heureka.cz“. V tomto videu Jan Kriegel radí, jak se zařadit mezi přední e-shopy na cenovém srovnávači Heureka.cz. Ve třetím, aktuálně dostupném videu, se Štěpán Tesařík, zabývá display reklamou a výhodami jejího správného načasování a formátu.

“Krátká, ale obsahově zajímavá videa s tipy z relevantních oblastí od lidí z praxe jsou podle mého názoru konceptem, který v dnešní době plné zdlouhavých a placených video kurzů chybí. Současně jsou důkazem, že společnost DPD podporu podnikání svých partnerů bere vážně,” říká Oldřich Dostál, ředitel agentury SquareMedia.

Autorem konceptu je reklamní agentura SquareMedia. Režii a produkci zajistil Rudolf Rokoš ze společnosti Spoko.cz.