Nejlepší web má společnost ZETOR TRACTORS

16. 11. 2016 12:12

Vítězem 15. ročníku soutěže WebTop100 se stala společnost ZETOR TRACTORS a.s. Ocenění Osobnost digitálního marketingu získal Adam Hrubý a v rámci slavnostního vyhlášení výsledků byly rozdány ceny ve 12 oborových žebříčcích a 8 soutěžních kategoriích.

Soutěž WebTop100 každoročně oceňuje kvalitu a profesionalitu webů a marketingových projektů českých firem.

Robert Todt, ředitel prodeje a marketingu ZETOR TRACTORS a.s. k účasti uvedl: „Soutěže WebTop100 se účastníme poprvé. Zetor upravuje korporátní a marketingovou komunikaci s cílem se více přiblížit svým zákazníkům. Změna webu je jednou z částí rozsáhlé strategie. Spuštění nového webu směřovalo nejen k zatraktivnění vizuální stránky a optimalizace pro mobilní zařízení, ale rovněž jsme chtěli návštěvníkům stránek přinést poutavější informace o našich produktech, zapojit je více do multimediálního obsahu a přinést fanouškům více informací o událostech spojených s naší značkou. Účast v soutěži WebTop100 nám umožňuje si zároveň ověřit, zda realizované řešení obstojí i v tvrdé konkurenci dalších účastníků.“. 

Homepage vítězného webu, www.zetor.cz

Homepage vítězného webu, www.zetor.cz

Speciální ocenění Digitální agentura a Webdeveloper roku si pak odnesla agentura Giant interactive s.r.o., která se zaměřuje na tvorbu internetových stránek, aplikací, vývoj CMS a internetových obchodů, programování na míru a internetový marketing.

Kompletní žebříček umístěných si můžete prohlédnout zde.