Seznam.cz E-mail umožňuje zdarma založení schránky na vlastní doméně

31. 03. 2016 19:59

Pokud si uživatel zvolí doménu, která je volná, může si od nynějška takovou doménu zaregistrovat na mojedomena.seznam.cz. Lidé s vlastní doménou mají možnost pořídit si na ní až deset adres, které mohou následně používat přímo na službě Seznam.cz Email. Služba je k dispozici zdarma.

„V praxi to znamená, že pokud jste si zaregistrovali u některého doménového registrátora vlastní doménu, můžete si ji v jednoduchém průvodci propojit se svým účtem. Následně si zde můžete vytvořit až deset adres, které máte možnost používat jednoduše přímo v našem rozhraní. V celém procesu je složitější pouze přesměrování MX záznamu v systému DNS, které je nutné provést u registrátora domény. Ten může v závislosti na registrátorovi trvat i delší čas,“ popisuje David Finger, manažer služby Seznam.cz E-mail.

Lidé tak získávají možnost používat plnohodnotně Seznam.cz E-mail se všemi jeho funkcemi i přístupností s jejich vlastními adresami – a to včetně již dosud platných výhod, jako je datově neomezená schránka či antispamové řešení.

Zdroj: Seznam.cz