Seznam testuje novou podobu e-mailu

12. 01. 2017 18:04

Seznam.cz Email testuje novou podobu e,,mailu, zdroj: blog Seznam.cz

Seznam dnes začal testovat novou podobu desktopové verze e-mailu. Mění se jak vzhled stránky, tak způsob, jakým lidé píší a čtou zprávy, spravují adresář. Odlišná je také technologie, na které služba funguje. „Testování ve veřejném labu uživatelů potrvá několik týdnů. Teprve poté nasadíme změnu pro všechny uživatele,“ říká David Finger, produktový manažer Seznam.cz Email.

Hlavní novinky

Změny se týkají posílání a přijímání pošty. Uživatel bude např. moci otevřít více rozepsaných zpráv najednou a zároveň číst detail doručené zprávy. Měl by tak mít usnadněný pohyb mezi e-maily a práci s nimi.

Další novinky se dotknou zejména designu. Ty mají usnadnit orientaci a pohyb ve schránce. „Velmi úzce na to navazuje i integrace adresáře. Očekáváme, že změny umožní lidem rychlejší orientaci v kontaktech a jejich jednodušší správu,“ doplňuje Finger.

Desktopová verze pracuje nyní na technologii, díky které má rozhraní celkově menší datový objem, a je tedy rychlejší. „Zájemci o testování se mohou přihlásit na adrese email2017@firma.seznam.cz,“ uvedl Finger.

Zdroj: Seznam.cz