Startup Tripomatic mění jméno na Sygic Travel

03. 05. 2016 11:34

Sygic Travel

Zhruba před čtyřmi měsíci koupil slovenský technologický gigant Sygic, který stojí za populární, stejnojmennou GPS navigací, 51% podíl ve startupu Tripomatic. Nyní dochází k přejmenování na Sygic Travel. S novým jménem přijde také řada nových funkcí a nový vizuál.

Tripomatic, resp. nyní již Sygic Travel umožňuje cestovatelům on-line plánování výletů a umožňuje vytváření cestovního průvodce na míru dle svých aktuálních potřeb. Za projektem stojí manželé Barbora a Lukáš Nevosádovi, kteří např. provozovali vývojářské studio Twobits, kde mezi jejich poslední projekty patřil například vyhledávač letenek WhichAirline.com, který koupil Skypicker.

“Rozhodli jsme se spojit se Sygicem, protože společně můžeme vytvořit nejlepší platformu pro nezávislé cestovatele, kteří si chtějí ušít svůj výlet na míru přesně podle svých požadavků a přitom to udělat rychle a pohodlně. Líbilo se nám také to, že Sygic je technologická společnost s obrovskými zkušenostmi v mobilních aplikacích a můžeme se od nich hodně naučit,” říká Barbora Nevosádová.

Jednou z plánovaných novinek by mimo jiné měla být i aplikace pro virtuální realitu. Sygic Travel je k dispozici zdarma pro platformy iOSAndroid a také jako webová služba.

Zdroj: Czechcrunch