ZOOT zvítězil v E-commerce Awards

12. 10. 2016 11:00

ZOOT

Největší český online obchod s módou ZOOT.cz byl v rámci třetího ročníku E-commerce Awards vyhlášen nejinovativnějším a nejoriginálnějším počinem v oblasti českého e-commerce pro rok 2016. Příští rok tak bude reprezentovat Českou republiku na celoevropském klání Global E-Commerce Summit v Barceloně.

„Čtyři roky usilovně pracujeme na tom, abychom našim zákazníkům přinášeli nejlepší službu co nejpříjemnější formou. Jsme rádi, že naše osobité pojetí obchodu i stylu komunikace slaví úspěch, a že se nyní dočkalo i ocenění z řad odborníků. Nesmírně si této prestižní ceny vážíme,“ uvedl spoluzakladatel ZOOTu Ladislav Trpák.

Vítěze již potřetí určila odborná porota složená z výkonného ředitele a členů předsednictva Asociace pro elektronickou komerci (APEK) během konference E-Business Forum.

ZOOT funguje 4 roky a má téměř 500 zaměstnanců. Jde o unikátní omnichannel koncept, který kombinuje online nákupy s kamennými zkoušírnami, tzv. Výdejnami radosti. Těch má v tuto chvíli 33, z toho 17 v České republice. V roce 2015 dosáhl ZOOT rekordních tržeb ve výši 450 milionů korun a v porovnání s rokem 2014 firma více než zdvojnásobila obrat.

Zdroj: m-journal.cz