Birell podporuje Nezastavitelné

09. 05. 2016 8:58

Zdroj: Nezastavitelni.cz

Značka Birell pomůže jedenácti handicapovaným vrátit se k oblíbenému sportu. Jsou Nezastavitelní. Jsou to lidé, které potkala zákeřná nemoc nebo těžký úraz a navzdory osudu a handicapu se nevzdali a chtějí sportovat. 8 českých a 3 slovenské handicapované vybrala komise v čele se slavným paralympionikem Jiřím Ježkem z 63 přihlášených. Nezastavitelní teď věří, že se dočkají vysněných handbiků, monoski nebo třeba sledge běžek.

 

Lidé mohou pomoci tak, že projdou či projedou v průběhu letošního roku pod speciální bránou, která bude umístěna na místech, kde lidé tráví aktivně volný čas. Za každého člověka přispěje Birell 5 Kč na vybavení pro handicapované. Seznam míst, kde bude brána umístěna lze najít na www.nezastavitelni.cz.

 

„Chceme motivovat lidi, aby svůj volný čas trávili aktivně. Když se vydají k bráně Nezastavitelných, pomohou hned dvakrát. Jednak sobě tím, že sportují a také 11 Nezastavitelným, kteří neměli v životě takové štěstí,“ řekla manažerka značky Birell Veronika Hořáková a dodala, že Nezastavitelní navazují na dva úspěšné projekty Birell jízdy. Díky ní získalo již 14 handicapovaných kola a handbiky za více než 1 mil. Kč.

Zdroj: Plzeňský prazdroj