Čínské vlajky zabraly reklamní plochy Samsungu

01. 04. 2016 7:53

Zdroj: zpravy.e15.cz/

 

Mediální agentura Starcom Mediavest Group Praha si  na svém facebookovém profilu stěžuje na to, že na 68 sloupech veřejného osvětlení na Evropské ulici, které má v dlouhodobém pronájmu její klient Samsung, se místo jeho komunikace v době návštěvy čínského prezidenta objevily “česko-čínské vlajky”.

“Jménem klienta jsme k převěsu opakovaně nedali souhlas. Plochy jsou totiž na sloupech, které jsou v majetku města, a musely být uvolněny pro jeho vlastní potřeby. Aniž by nás kdokoli informoval, že skutečně budou zabrány, přestože jsme s tím nesouhlasili,” uvádí se na facebookovém profilu agentury.

“Prezident ČLR odjede a na reklamní plochy se zase vyvěsí Samsung. Ale ta pachuť arogance moci, ta tu s námi zůstane,” uzavírá svůj status agentura.

“Náhrada už nám byla nabídnuta, nyní řešíme s klientem, zda mu připadá dostatečná. Ale finance jsou v tuto chvíli bezpředmětné – pro nás je to důležitá kampaň a nejsme klientovi schopni garantovat služby, které si zaplatil,” uvedla pro server Aktuálne.cz ředitelka agentury Martina Říhová.

Zdroj: Starcom Mediavest Group Praha, mam