O2 a Airbnb připravily jedinečnou soutěž pro hokejové fanoušky

26. 04. 2016 10:14

Autor: AIRbnb

Platforma Airbnb, která zprostředkovává ubytování lidem z celého světa, připravila ve spolupráci s O2 Czech Republic exkluzivní soutěž pro hokejové fanoušky. Výherce a jeho host budou moci sledovat zápas mezi Českou republikou a Kanadou ze speciálně upraveného Skyboxu. Naskytne se jim tak jedinečná příležitost vidět hokejový zápas naživo a přitom z pohodlí gauče nebo přímo z postele.

O co se soutěží?

Kromě možnosti přespání v upraveném Skyboxu bude výherce moci také zhlédnout rozbruslení, prohlédnout si O2 arénu a získá večeři v luxusním soukromém apartmá O2 areny, které doposud žádný jiný fanoušek nenavštívil. Výherní balíček pak doplní vstupenky na hokejový zápas, týmové dresy a speciální puk.

“Spousta fanoušků chce být co nejblíže ledu a hokejové akci. Je skvělé, že hned dvěma šťastným z nich nabídneme takovýto zážitek,” říká hostitel Petr Svěcený a dodává: “Od posledního zápasu Česko – Kanada uplynulo už 5 let, když nepočítáme mistrovství světa. Pro diváky to bude úžasný zápas!” 

Princip soutěže

Na stránkách Airbnb www.airbnb.cz/o2arena je uvedena nabídka ubytování a také podmínky soutěže. Účastník musí poslat krátkou zprávu s odůvodněním proč právě on je tím nejlepším hokejovým fanouškem, který by měl vyhrát a musí také zaslat odkaz (URL) na vlastní nabídku ubytování na Airbnb. Přihlášky je možné zasílat do půlnoci 1. května 2016.

Noví hostitelé přes Airbnb získávají O2 TV zdarma

Všichni noví hostitelé  navíc získají službu O2 TV na dva měsíce zdarma (včetně set-top boxu), pokud vytvoří novou nabídku ubytování na stránce Airbnb mezi 25. dubnem a 31. květnem, přijmou a dokončí minimálně jednu rezervaci.

Zdroj: O2