Premiéru filmu Hledá se Dory doprovodí unikátní výstava

24. 05. 2016 11:03

Premiéra filmu Hledá se Dory, který navazuje na celosvětový hit Hledá se Nemo, od studia Disney /Piaxar proběhne 15. června 2016 v Centru Černý Most.

Doprovodný program

Od 1. do 19. června bude v Centru Černý Most připravena doprovodná zábavně-edukační výstava, kterou doplní unikátní mořské akvárium s objemem 800 litrů. U příležitosti Dne dětí pak bude připraven speciální program s podmořskou tematikou na víkend 4.-5. června. Děti i rodiče se mohou těšit na víkend plný zábavy a soutěžní o ceny.

Unikátní akvárium

Tematickou výstavu ozdobí unikátní mořské akvárium, které bude ve spolupráci s firmou Aqua Rain nainstalováno do prostor Centra Černý Most. Nádrž s mořskou vodou o objemu 800 litrů a tzv. živým pískem importovaným z korálových oblastí se stane domovem symbiotických sasanek a rybek známých z animovaného příběhu studia Disney/Pixar: oranžových klaunů očkatých (Nemo) a modrých bodloků pestrých (Dory). Akvárium bude osvětleno pomocí LED technologií, jež dokáží rybkám zprostředkovat přirozené prostředí a světelné podmínky – rozednívání, stmívání, blesky nebo noční měsíc a podobně.

Zdroj: Centrum Černý Most