Vysoká škola kreativní komunikace vypisuje termíny prvních přijímacích zkoušek

16. 05. 2016 13:55

Zdroj: www.vskk.cz/cz

Nově vznikající Vysoká škola kreativní komunikace oznámila, že získala státní souhlas udělovaný ministerstvem školství. Ve čtvrtek 19. května pořádá pro zájemce o studium ve svých prostorách v budově bývalé Literární akademie na pražském Pankráci den otevřených dveří a první termíny přijímacích zkoušek plánuje již na letošní červen.

 

Za školou stojí Ondřej Štěpánek, stávající jednatel střední školy a vyšší odborné školy reklamní a umělecké tvorby Michael. Štěpánek chce nabízet vzdělání v oblasti komerční komunikace, reklamy, užitého umění a literatury.

 

Na přípravě nového vzdělávacího subjektu se podílela řada institucí, které budou v participovat i na výuce a kreativních projektech, jako jsou Asociace komunikačních agentur, Česká televize nebo Ústav pro českou literaturu Akademie věd. Na škole bude působit také řada významných osobností z oblasti reklamy, médií, fotografie a literatury. Učit zde bude např. Arnošt Goldflam, Jiří MikešMartin CharvátMichal HoráčekAleš Najbrt, Goran TačevskiRobert ČásenskýAntonín Kratochvíl nebo Aurel Klimt.