Břetislav Hanzel povede Albatros Media Digital

11. 01. 2017 13:57

Břetislav Hanzel, Foto: Albatros Media

Břetislav Hanzel, Foto: Albatros Media

Největší knižní nakladatelství na českém trhu, Albatros Media a. s., přibírá do svého týmu novou posilu. Je jí Břetislav Hanzel, který dosud působil jako regionální manažer projektu Audiotéka pro Střední a východní Evropu a také jako CEO české www.audioteka.cz. Hanzel nyní povede divizi Albatros Media Digital a bude mít na starosti veškeré digitální aktivity celé skupiny.

„Divize Albatros Media Digital vznikla  kvůli stále naléhavější potřebě systematicky hledat a vyhodnocovat nové příležitosti na knižním trhu. Jejím posláním bude identifikovat také další možnosti využití produktů, služeb, zdrojů i know-how, které už v naší skupině máme,“ říká Václav Kadlec, generální ředitel Albatros Media.

Pod divizi Alabatros Media Digital nově spadají projekty eReading.cz a Palmknihy, prodejci elektronických knih, vývoj a distribuce mobilních a webových aplikací či služba self-publishing. Do budoucna dle vyjádření společnosti divize zaměří také na možnosti spojené s produkty rozšířené reality a produkty virtuální reality, videoprodukty, herní produkty nebo využití technologií big data a umělé inteligence.