ADC Young Creative Awards

29. 01. 2016 0:01

Již čtvrtým rokem vyhlašuje Art Directors Club Czech Republic v rámci soutěže ADC Creative Awards kategorii Young Creative, která je určena pro mladé kreativce do 28 let.

Art Directors Club sdružuje „kreativce“ z komunikačních a brandingových agentur, designových studií, ale také nezávislé tvůrčí pracovníky (textaře, fotografy, ilustrátory), kteří významnou měrou působí v oblasti komerční komunikace. Již od svého počátku významně mapuje vývoj v oblasti české komerční komunikace a designu, každým rokem vydává knihu s přehledem nejlepších českých reklam a pořádá nejprestižnější národní soutěž komerční kreativity u nás tzv. Creative Awards — dříve známé jako Louskáček. Zdroj: www.adc-czech.cz

Navrhněte kreativu pro MOBIL.CZ a vyhrajte 20 000 Kč

V letošním roce je úkolem vytvořit návrh storyboardu pro online spot, který nepřekročí délku 30 vteřin a dále návrh klíčového vizuálu pro MOBIL.CZ. Kreativci mají představit jeho nabídku s internetem zdarma. Registrace prací do soutěže probíhá od 1. února do 15. března 2016. Hlavní cenou je 20 000 Kč. Oceněno bude také dalších pět nejlepších prací částkou 2000 Kč.

Kompletní informace a pravidla lze nalézt na webu Art Directors Club v sekci Young creative.