Lucerna Music Bar představuje nový vizuální styl

14. 03. 2016 8:59

Nové logo Lucerna Music Baru, autor: Studio Najbrt

Lucerna Music Bar uvedla od března nové logo i vizuální styl, jehož autorem je Studio Najbrt. Nové logo pracuje s původním symbolem lucerny a její zjednodušení zároveň připomíná mikrofon, což odkazuje na historii, kdy tehdejší Kabaret Lucerna vedl Karel Hašler.

Zvažovali jsme samozřejmě různá řešení, ale nakonec se ukázalo, že bude nejlepší akcentovat jedinečnost tohoto místa i jeho energii,“ popisuje proces tvorby loga Aleš Najbrt.

Nový vizuální styl je moderní, využívá font FellixLMB a z hlediska barevnosti vychází z černobílé, která bude postupně doplňována dalšími barvami.

Příklady plakátů, Autor: Studio Najbrt

Příklady plakátů, zdroj: musicbar.cz

Rozpracování na propagační předměty, zdroj: musicbar.cz

Rozpracování na propagační předměty, zdroj: musicbar.cz

Barevné variace vizuálů, zdroj: musicbar.cz

Barevné variace vizuálů, zdroj: musicbar.cz

Interiérové úpravy

Lucerna Music Bar prošel mnoha změnami. Bylo např. zrekonstruováno unikátní vysunovací kruhové pódium, které nyní přesně odpovídá prvorepublikové předloze. Upraveny byly bary, došlo k akustickým úpravám prostoru a rovněž k doplnění osvětlení o moderní výkonná světla.

„Rozhodli jsme se interiér klubu přiblížit jeho původnímu stavu na konci 20. let. Vyšli jsme z několika málo prvků, které zůstaly v klubu zachované,“ přibližuje změny v klubu majitel Lucerna Music Baru Michal Filip. Tomuto záměru odpovídá dle Michala Filipa také nové logo a vizuální styl.

Zdroj: Lucerna Music Bar