Phantasia druhý díl katalogu českých a slovenských grafiků

24. 03. 2016 8:00

Zdroj: phantasia.maxarea.com

Phantasia je publikace, která se snaží zmapovat tvorbu českých a slovenských grafiků a zároveň působit jako jejich katalog, který mohou využít agentury či studia hledající kreativce.

Druhý díl navazuje na první, který vyšel před pěti lety. Zhruba čtvrtina grafiků se objevila již v prvním díle, ostatní jsou vybráni nově. Forma a obsah publikace jsou obdobné. V katalogu představuje svou práci téměř čtyřicet grafiků. Ti prezentují svá díla na 4-6 stranách. U každého kreativce je doplněna fotografie a krátká informace s kontakty.

Na závěr knihy čtenář nalezne rejstřík autorů se základními informacemi a náhledem publikovaných děl.

Kdo za tím stojí?

Projekt Phantasia je jedním z projektů, které pořádá server Maxarea. U jeho zrodu byl Michal Benda (majitel serveru maxarea.com a zakladatel akce Splash). Do budoucna se počítá i s třetím dílem. Zájemci o vlastní prezentace mohou psát na adresu rewegar@maxarea.com.

Technické specifikace

Publikace vyšla v nákladu 500 kusů, je tištěna digitálně ve formátu A4, s vazbou V8 (tvrdé desky a šitá vazba). Druhý díl  lze objednat za 1200 Kč samostatně, případně jako komplet (vč. 1 dílu) v pevném boxu za 1900 Kč.

Zdroj: MaxareaDP