Prague Design Week 2016

21. 04. 2016 21:00

Od 2. do 8. května 2016 proběhne v pražském Kafkově domě třetí ročník designerské přehlídky Prague Design Week 2016. Kurátoři vybrali 93 vystavovatelů, kteří ukáží své novinky a poodhalí proces své tvorby. Součástí programu budou i workshopy, přednášky a Design Kino.

Unikátní exponáty, jedinečné výrobní technologie

Akce se uskuteční pod záštitou primátorky hlavního města Prahy a veřejnosti nabídne jedinečnou příležitost zhlédnout unikátní kovové plastiky Libora Hurdy, automobilový design studia Bété, soustružené dřevěné mísy Jiřího Chmelaře, luxusní umělecké reprosoustavy Sexy Fusion nebo kabelky UASHMAMA vyrobené z pratelného papíru.

Bété

Autor: Bété

 Design Kino a další inovace

„Součástí akce jsou i letos kromě expozic každodenní přednášky a promítání videí v Design Kině. Pro rok 2016 plánujeme také několik inovací, například dvojjazyčný katalog s průvodcem výstavou zdarma ke vstupence pro všechny návštěvníky nebo speciální prezentaci od ústeckých studentů Ateliéru produktového designu v centru Prahy,“ uvedl Ondřej Krynek, zakladatel a organizátor Prague Design Week.

Reklamní kampaň

Akci propaguje rozsáhlá reklamní akce, která zahrnuje zejména billboardy, citylighty, plakáty, letáky, internetové kampaně, rozhlasové spoty a propagační videa.

Informace pro návštěvníky

Expozice budou otevřeny každý pracovní den od 12 do 22 hodin, v sobotu a neděli pak v časech 10–22 hodin, respektive 10–19 hodin. Vstupné je 140 Kč, zlevněné vstupné 90 Kč.

 Zdroj: Prague Design Week