Vyšla jarní Fashion Bible pro muže

07. 04. 2016 9:16

Fashion Bible pro muže, z vydavatelství Mladá fronta

Časopis ForMen z vydavatelství Mladá fronta po mimořádném úspěchu loňské jarní a podzimní ForMen Fashion Bible vydává i letos na jaře Fashion Bibli moderního muže.

4. dubna se objevilo na stáncích v pořadí již třetí vydání. Na titulce jsou tentokrát bratři Adam a David Krausovi, kteří mj. komentují stav oblékání obyvatel pražské Letné. ForMen Fashion Bible má navýšený rozsah na 228 stran a pořídit se dá za cenu 99 Kč. Vydání bude doprovázet billboardová kampaň.

„U prodeje loňských ForMen Fashion Bible jsme zaznamenali nárůst o 30 % oproti běžnému vydání. Zareagovali jsme tak na prudce rostoucí trh pánské fashion zboží a tomu odpovídá i zájem inzerentů. V aktuální Fashion Bibli najdete téměř 70 stran inzerce,“ říká Jan Müller, šéfredaktor časopisu ForMen.

Praktické rady a styly ve spolupráci se známými jmény

Aktuální Fashion Bible pro muže opět obsahuje velké množství praktických rad a tipů ohledně pánského stylu všech žánrů od smokingu po punk. Redakce spolupracovala s předními českými fotografy, jako například Lucie Robinson, Ben Renč, Ivy E. Morwen nebo známými stylisty Filipem Vaňkem či Radkou Sirkovou.

Nové obsazení redakce

Novinkou je rovněž personální změna v redakci, která nastává od dubna. Po dvou letech střídá Jana Müllera ve funkci dosavadní redaktor a „trendolog“ časopisu ForMen Tomáš Otta, hlavní autor Fashion Bible.

Zdroj: Mladá fronta