V Poštovní spořitelně úřadují od dubna poštovní skřítci

08. 04. 2016 10:09

postovni-pujcka-skritci

Poštovní půjčka od Poštovní spořitelny, zdroj: youtube.com

Od dubna spustila Poštovní spořitelna první kampaň v novém konceptu, která je zaměřena na půjčky. Nová komunikace vychází z klíčových hodnot Poštovní spořitelny, kterými jsou dostupnost, jednoduchost, přátelskost, důvěryhodnost a férovost. Hlavními aktéry jsou unikátní poštovní skřítci v čele se skřítkem Radostínem, kteří jsou vždy připraveni nabídnout pomocnou ruku a řešení pro každou životní situaci.

Nejdostupnější půjčka a úrok od 5,9 %

Na nejvýhodnější sazbu klienti dosáhnou díky konsolidaci stávajících úvěrů. Stačí si k Poštovní spořitelně převést úvěry ve výši alespoň 50 000 korun a zároveň i platební styk.

„Poštovní“ půjčky

Všechny půjčky Poštovní spořitelny budou mít od nynějška přívlastek „Poštovní”. „Naším cílem je zjednodušit a zpřehlednit celou nabídku úvěrů tak, aby klient od začátku věděl, na čem je, a hned při první návštěvě pobočky odcházel již s podepsanou úvěrovou smlouvou,Tomáš Jaroš, výkonný ředitel pro Design a marketing ČSOB.

„Další velkou výhodou je, že všechny půjčky jsou bez poplatků a maximálně flexibilní. Klient tak má možnost si kdykoli v průběhu splácení splátky podle potřeby snížit, zvýšit nebo odložit. Navíc může kdykoliv provést bez poplatků mimořádnou splátku nebo celý úvěr předčasně splatit,” doplňuje Tomáš Jaroš.

Kreativa

Kreativní pojetí je moderní a kombinuje reálný svět s 3D animací. Ve světě poštovních skřítků reprezentuje každý z nich některý z bankovních produktů. „Například Radostín pomůže s výhodnou půjčkou, Kalkulín s investicemi a Jistín s pojištěním,“ říká Renata Němcová Pixová, ředitelka marketingové komunikace ČSOB.

Média

Kampaň, která vznikla ve spolupráci s Creative Brand, bude komunikována v TV, prostřednictvím 30sekundového spotu a sponzorského vzkazu, dále bude využit internet a outdoor – CLV a komunikace na pobočkách České pošty.

O nové Poštovní půjčce mohou klienti získat informace také na microsite.

Zdroj: Poštovní spořitelna