Český rozhlas má novou mobilní aplikaci pro Radio Wave

28. 04. 2016 8:46

Foto: Láďa Bruštík

Český rozhlas spustil mobilní aplikace v operačních systémech Android a iOS pro Radio Wave, stanici Českého rozhlasu pro mladé nekonformní posluchače. Aplikace byly vyvinuty ve spolupráci se společností Flow Media a mají jednoduché intuitivní ovládání.

 

„Nové aplikace pro Radio Wave jsme vybavili moderními doprovodnými službami, kterými multimedializujeme rozhlasový program na webu i v digitálním rozhlasovém vysílání DAB+. V nové aplikaci můžete sledovat moderátory Radia Wave a hosty ve studiu, v audioarchivu si poslechnete nebo nahrajete na později váš oblíbený pořad, notifikace vás upozorní na pořad, který jste si zvolili v programu a v aplikaci můžete také nahrát a poslat ‚audiovzkaz‘ Radiu Wave. Aplikace jsou nativní pro iOS i Android. V krátké době plánujeme spustit podobné aplikace také pro další stanice Českého rozhlasu,“ uvedl ředitel Nových médií Českého rozhlasu Alexandr Pícha.

 

Aplikace jsou ke stažení zdarma v online obchodech App Store a Google Play. Všechny mobilní aplikace Českého rozhlasu jsou k dispozici také na internetové adrese mobil.rozhlas.cz.

Zdroj: Český rozhlas