Čtvrtníček a Matonoha s novými pořady na Aktuálně.cz

04. 09. 2015 13:44

V září přichází internetová televize aktualne.tv s rozšířením nabídky svých pořadů. Své nové pořady budou mít i Petr Čtvrtníček (Česká Soda, Ivánku, kamaráde, …) a Tomáš Matonoha (Komediograf, Comeback, …).

Ve středu 9. září se Matonoha představí v pořadu Aktuálně s TM, který se bude vyjadřovat k aktuálním událostem ve společnosti. A to ve dvojroli moderátora a Ladislava Sedláčka (alterego Tomáše Matonohy – viz známý skeč Otevřený dopis KSČM).

Aktuálně s TM

Aktuálně s TM, autor: ekonomia.cz

Čtvrtníček se poprvé ve svém satirickém pořadu ČTTV (Petr Čtvrtníček TV), který představí ve čtvrtek 10. září, bude zvát exkluzivní hosty. Tím prvním bude exposlanec David Rath.

ČTTV

ČTTV, autor: ekonomia.cz

„Při výrobě videoobsahu spolupracujeme s výraznými osobnostmi. Jsem moc rád, že se ke špičkovým moderátorům Daniele Drtinové a Martinovi Veselovskému, komentátorům a zpravodajům Hospodářských novin a Aktuálně.cz přidávají také tyto výrazné osobnosti české zábavy,“ uvedl ředitel redakcí vydavatelství Economia Vladimír Piskáček.

„Novými pořady vstupujeme do oblasti zábavy. Naší prioritou zůstává ale i nadále zachování vysoké kvality produkovaného obsahu,“ doplnil Roman Latuske, generální ředitel Economie, a.s.

Zdroj: ekonomia.cz