Rubikon PR pracuje od ledna pro Copy General

24. 01. 2017 13:58

Rubikon PR pracuje od ledna pro Copy General

Rubikon PR pracuje od ledna pro Copy General

Rubikon PR má od začátku letošního roku na starosti komunikaci společnosti Copy General v PR a na sociálních sítích. Cílem je odkomunikovat všech šest divizí společnosti, která již mnoho let není jen oním známým kopírovacím centrem na Senovážném náměstí. Agentura bude cílit jak na odbornou, tak širokou veřejnost.

“Během posledních let jsme prošli významným přerodem. Začínali jsme jako první nonstop kopírovací centrum v Praze. Po 25 letech na trhu máme 6 divizí, které nabízejí firmám široké spektrum služeb od tisku projektové dokumentace, přes distribuci moderní klientské korespondence, až po marketingovou a vizuální komunikaci. Vytvořili jsme stabilní firmu, která stojí na pevných základech a týmovém duchu a je nejlepší cestě k dalšímu rozvoji. Dlouhodobě se nám daří, rosteme. Letos chceme zaútočit na hranici 500 milionů korun v tržbách. Agenturu Rubikon PR jsme si vybrali kvůli jejím vztahům s klíčovými novináři a dobrým referencím,“ říká Roman Petr, zakladatel Copy General.

Za Rubikon povede PR komunikaci Copy General tým Patriky Turkové ve spolupráci s CDO Rubikonu Danem Dočekalem, který zastřeší digitální komunikaci.