Týden s prezidentem na TV Barrandov

15. 02. 2017 13:01

Foto: Skupina Barrandov

TV Barrandov oznámila start nového publicistického formátu. Od 16. března zařadí v hlavním vysílacím čase každý čtvrtek pravidelný diskusní pořad s prezidentem ČR Milošem Zemanem.

Diskuzi bude pro TV Barrandov připravovat redakce zpravodajského časopisu Týden z mediálního domu Empresa Media. Moderování se chopí jeden z nejlepších tuzemských politických novinářů Petr Kolář, kterého doplní moderátorka Našich zpráv na TV Barrandov Alex Mynářová. Při některých událostech se moderování ujme osobně i generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup.

 

Velmi si cením toho, že se pan prezident Miloš Zeman rozhodl na tomto publicistickém formátu spolupracovat s naší televizní skupinou. Vnímám to i jako nenápadné ocenění naší práce v mediální branži, kdy se nám daří růst nejen ve sledovanosti a podílu na trhu s televizí Barrandov, ale zároveň i systematicky posilovat pozici posledního opravdu nezávislého zpravodajského týdeníku Týden,“ uvedl majitel TV Barrandov a mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

Týden s prezidentem v půlhodině shrne podstatné události předchozího týdne s komentářem Miloše Zemana.