mBank uvádí “light branch”

09. 11. 2016 11:59

Zdroj: mBank

mBank, která vstoupila do ČR v roce 2007 jako průkopník nízkonákladového a samoobslužného bankovnictví, nyní přichází s novým konceptem modernizovaných poboček založených na digitálních technologiích. První pobočka nové generace byla představena v Českých Budějovicích.

Technologie v popředí

Inovativní prodejní místa s názvem „light branch“ jsou plná moderních digitálních technologií, které klientům usnadní orientaci v produktovém portfoliu banky. Na pobočkách jsou umístěny tablety, LED obrazovky, poradenská část je oddělena. Díky bezpečnému terminálu s připojením na internet mohou klienti provádět operace ve svém internetovém bankovnictví bez potřeby vlastního zařízení.

Zdroj: mBank

Zdroj: mBank

Následovat bude Hradec Králové

 „Náš pilotní projekt zcela nového druhu poboček mBank jsme se rozhodli spustit v Českých Budějovicích,“ uvedl Pawel Kucharski, generální ředitel mBank pro Českou republiku. Pobočka se nachází v nákupním centru Géčko na severu města. „Koncept moderních obchodních míst v obchodních centrech se nám plně osvědčil, proto ho chceme i nadále rozvíjet. Druhé prodejní místo nového typu za týden otevřeme v Hradci Králové a další budou následovat,“ dodal Kucharski.

mBank je v současné době 5. největší bankou v České republice a působí jako organizační složka mBank S.A., která je členem skupiny Commerzbank.